Siparişlerimi nasıl iade edebilirim ?

enkriter.com üyeliğinize giriş yapınız. “Hesabınız”da yer alan “Siparişerim” listesinden ilgili siparişinizi seçiniz. “Sipariş Detayı” sayfasından “İade” butonuna basınız. İade edilecek ürün/ürünleri ve iade nedeni seçiniz. Siparişinizde aynı üründen birden fazla varsa adet seçimi yapmayı unutmayın. İlgili kargo firması aracılığla ücretsiz gönderim yapınız. Irsaliye formunun arka yüzününe iade nedeninizi anlatan bir metin ile, Ad  /soyad, Adres, ve Telefon bilgilerini yazınız. Doldurduğunuz irsaliye formunu, iade edeceğiniz ürünle aynı pakette göndermeniz gerekmektedir.

Ürün iade şartları nelerdir ?

“Sebep Göstermeden Cayma Hakkı" ürünü teslim aldığınızdan itibaren 15 gün’dür. İade işlemlerinin başlaması için iade etmek istediğiniz ürünün 15 gün içinde depomuza ulaşması gerekmektedir. İade etmek istediğiniz ürünün ambalajının hasar görmemiş, kullanılmamış; barkodunun zedelenmemiş, kopmamış olması gerekir. İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri orijinal kutusu ve tüm aksesuarları ile göndermelisiniz. Tek kullanımlık, hızlı bozulan, son kullanma tarihi geçme olasılığı taşıyan ürünlerde yasa gereği cayma hakkı kullanılamaz. kopyalanabilir yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD, kasetler ile kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit vb.) ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları halinde iade edilebilir..

Ürünün ve Siparişimin "Teslimat Tarihini" Nasıl Öğrenebilirim?

Satın almak istediğiniz ürünün seçimi yaptıktan sonra "Sepete Ekle" butonu altında teslimat tarihini görebilirsiniz. Siparişinizin teslimat tarihini görmek için enkriter.com üyeliğinize giriş yapınız."Hesabınız"da yer alan "Siparişlerim" listesinden ilgili siparişinizi seçiniz."Sipariş Detayı" sayfasına tıklayınız. Açılan sayfada "Tahmini Teslimat Tarihi" başlığında teslimat tarihinizi görebilirsiniz.

Siparişimin Kargo Durumunu ve Kargo Takibimi Nasıl Yapabilirim?

Siparişiniz kargoya teslim edildiğinde üyelik e-posta ve üyeliğinizde kayıtlı telefon numaranıza SMS ile bilgi paylaşıyoruz. Kargo takibiniz için enkriter.com üyeliğinize giriş yapınız. "Hesabınız"da yer alan "Siparilerim" listesinden ilgili siparişinizi seçiniz. "Sipariş Detayı" sayfasına tıklayınız. Açılan sayfada ürün listesi sağ üst köşesinde yer alan "Kargom Nerede" butonu ile kargo takibini yapabilirsiniz.Ayrıca https://www.yurticikargo.com/ adresine giriş yaparak anasayfa da bulunan gönderi kodunuz ile öğrenebilirsiniz.