2021’de Çıkacak Olan  ve Oyun severlerin İlgisini Çekecek Yeni Oyunlar

2021’de Çıkacak Olan  ve Oyun severlerin İlgisini Çekecek Yeni Oyunlar

2020’nin bitmesi ile oyunseverlerin heyecanla beklediği 2021’de çıkacak olan oyunlar için geri sayıma başlandı. Oyun piyasası her sene yeni gelişmelerle çıkardığı oyunlarını oyun tutkunlarının beğenisine sunmaktadır. Bu yazımızda oyunseverlerin 2021 yılında çıkmasını heyecanla beklediği oyunları sizler için derledik. İşte merakla ve heyecanla beklenen o oyunlar:

 

 

 

 

Hitman 3

 Serinin son oyunu olan Hitman 3 2021 yılında en çok merak  edilen oyunların arasında yer alıyor.Serini diğer oyunları ise Ajan 47 ve Suikast Dünnyası’dır. Üçlemenin son oyunu olan oyun ; PC, PS5, Xbox Series X, PS4 ve Xbox One platformlarından çıkış yapacağı bilinmektedir. Fiyatı 260 ve 390 olarak belirlenen oyunun ‘Standart Edition’ ve ‘Deluxe Edition’ şeklinde iki sürümü mevcuttur. 21 Ocak 2021’de piyasaya sürülen oyun; ElsuvieTargets’, ‘Contracts  Mode‘ ve ‘Sniper Assassin’ olarak üç yeni modla oyun tutkunlarının deneyimine sunuldu. Bu modlarda oyunseverler kendi yeteneklerini segileyebilecekler, suikastlar düzenleyebilecekler  ve puan kazanmak için verilen görevleri yerine getireceklerdir.

 

 

 

 

 

 

Deathloop

21 Mayıs 2021’de piyasaya sürüleceği öngörülen oyun, Dishonored ve Prey gibi yapımları ile ünlü Arkane Studios’un yeni oyunudur. Oyunun konusu şöyledir; Blackreef Adası’ndaki Colt aynı günü tekrar tekrar yaşamaya mahkum edilmiştir. Adadan kaçış yolu ile gün bitmeden belirlenen 8 ana hedefi ortdan kaldırmaktır. Bu oyunun çıkacağı platformlar ise PC ve PS5’tir.

 

 

 

 

 

 

 

Far Cry 6

2021’de heyecanlanla beklenen oyunlar listesinde üst sıralarda yer alan Far Cry 6, oyunculardan ülkeyi acımaz diktatör ve oğlunun elinden kurtarmasını bekliyor. Bu mücadele sonucunda ülke özgürlüğüne kavuşabilecek mi? ‘Standart Editon ‘, ‘Gold Edition’ ve ‘Ultimate Edition’ şeklinde üç sürümü çıkacak oyunun fiyatları sırayla şöyledir; 269 TL, 449 TL,  495 TL’dir. Far Cyr 9 oyunu 21 Aralıkk 2021’de oyunseverlerle buluşmaya hazırlanıyor.

 

 

 

 

 

 

 

Ride 4

Hem motor tutkunlarının hem de oyun tutkunlarının merakla beklediği bu oyun, PS5 ve Xbox Series için Ocak 2021’de ayında piyasaya sürülürken PS4 versiyonu 30 Nisan 2021’de piyasaya sürülecek ve bu sürümü alan PS5 versiyonu için ekstra bir ücret ödemeyecektir. Birçok pistte yarışma imkanı sağlayan oyun aynı zamanda oyunculara online yarışma imkanı sağlıyor. 499 TL fiyatı olan oyunun ‘Special Edition’ sürümü 709 TL olarak fiyatlandırılmıştır.

 

 

 

 

 

Etiketler: 2021'de çıkacak oyunlar, bilgisayar oyunları, pc oyunları
Mart 19, 2021
Listeye dön