GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

Dokunmatik POS PC Bilgisayar

İşletmelere hız ve düzen kazandırmada son derece önemli olan ve dokunmatik ekran ile çalışarak müşteri takibini çok daha kolay bir hale getiren dokunmatik POS PC bilgisayar, son dönemlerde her işletmenin temel ihtiyaçlarından biri halini almış durumda. Bir işletme olarak sistematik olma kavramını en üst düzeye çıkarmanızı sağlayan dokunmatik POS PC bilgisayar çeşitlerinin restoran, bar, kafe veya market fark etmeksizin tüm işletme tiplerinde karşımıza çıktığını görüyoruz.

Dokunmatik POS PC Bilgisayar Modelleri Nelerdir?
Kasa başı veya diğer personeller aracılığıyla, bir el terminali kullanımı ile hesap ödenmesini sağlayan dokunmatik POS PC bilgisayar modelleri farklı tasarım ve özelliklere sahip olmasıyla nakit para çekmecesi, müşteri ekranı, manyetik kart okuyucu veya yazıcı gibi opsiyonel ilavelere sahip olabilmektedir. 10’ veya 15’ gibi ekran boyutu seçenekleriyle sizlere sunulan tasarımlarda işletmenin ihtiyacına bağlı olarak eklemeler yapılabilmektedir. İşletmelerin hızına hız katan bu seçenekler arasından işletme sahipleri kendi sistemlerine ve ihtiyaçlarına en uygun olanı kolaylıkla seçebilmektedir.

Farklı tasarım özelliklerine sahip olması sayesinde farklı işletmelerin ihtiyaçlarına uyumlu hale gelebilen bu cihazlar tıpkı sitemizde yer alan kablosuz klavye mouse gibi diğer donanımlarda da geçerli olduğu üzere geniş model yelpazesine sahiptir. Örneğin tek sistem üzerinden zıt yönlü iki ekranın yönetildiği çift ekran modeller daha kalabalık veya karışık sistemli işletmeler için son derece pratik ve hızlandırıcıdır. İhtiyacının daha küçük çaplı olduğunu ve ek donanımlara ücret ödememesi gerektiğini düşünenler ise daha küçük ve tek ekranlı dokunmatik POS PC bilgisayar seçeneklerini de yine sitemizde bulabilmektedir.

Dokunmatik POS PC Bilgisayar Avantajları Nelerdir?

İşletmelerin işlerini ve hizmetlerini hızlandırmada en büyük yardımcılarından biri olan stok takibi, müşteri takibi gibi çoklu personel çalışması gerektiren pek çok işlemi tek ve dokunmatik bir ekrandan yürütmeye yarayan dokunmatik POS PC bilgisayar modelleri ve fiyatları kullanıcısına pek çok avantaj sağlar.
Masa üstünde veya duvara monte şekilde durabilen dokunmatik POS PC bilgisayar cihazlarında genellikle birden çok port bulunmakta, ethernet girişi ile Windows Linux, WEPOS veya POS Ready benzeri sistemleri destekledikleri görülmektedir.

Farklı cihazlar ile bu işletim sistemi destekleri üzerinden entegre olan bilgisayarlar üzerinden işletmenin güncel veya arşivli tüm verilerine ulaşmak ise görmek istediğiniz sistematik çalışma şeklinin temelini oluşturuyor diyebiliriz.

Pek çok açıdan işletme sahibi kadar personelin de hayatını kolaylaştıran bu bilgisayarlar ile işlerin daha güvenceli, rahat ve pratik bir hal aldığını görebilirsiniz. Kolay kurulum ve kolay kullanım imkanı sunan modelleri en ideal dokunmatik POS PC bilgisayar fiyatları ile sitemizde görebilirsiniz.

Dokunmatik POS PC Bilgisayar Kullanımı Nasıldır?

Farklı seçeneklerle karşımıza çıkan dokunmatik POS PC bilgisayar modelleri arasından özellikleri inceleyerek karar verebilir, ancak bu cihazları nasıl kullanacağınız konusunda çekimser kalabilirsiniz. Bu durumda endişe etmeye gerek yoktur, çünkü kullanım şekli ve çalışma mantığı gereği son derece pratik olan bu cihazlar her personelin kolayca kullanabileceği sistemlere sahiplerdir.

Kurulumu sonrasında ve diğer cihazlara entegre edilmesiyle birlikte hemen kullanıma hazır olan dokunmatik POS PC bilgisayar fiyatları bakımından da oldukça avantajlı olup sizler için web sitemizde en uygun fiyat avantajlarıyla tanıtılmaktadır.

Dokunmatik POS PC Bilgisayar Fiyatları Ne Kadardır?

Fiyat aralığı bakımından fark gösteren cihazlar arasında bütçenizi düşünmeden teknik özelliklere dayanarak karar verebilirsiniz. Çünkü sizlere Asus VDSL modem gibi işletmenizde ihtiyaç duyabileceğiniz diğer ürünlerde de geçerli olduğu üzere, dokunmatik POS PC bilgisayar çeşitlerinde de güncel olarak en uygun fiyatları sağlıyor, ödeme kolaylıklarıyla birleştirildiğinde bu fiyatların daha da avantajlı bir hal almasını sağlıyoruz.

Dokunmatik POS PC bilgisayar satın almak istediğiniz karşınıza müşterileri uzun ömrü, kalitesi ve farklı özellikleri ile son derece memnun eden markaları sizlere doğrudan sunuyor, böylece fiyat gibi bir konuda işletmenizin herhangi bir zorluk yaşamadan hız kazanmasında sizlere yardımcı oluyoruz.
Garantili cihazlarımızı telefonla veya online şekilde sipariş ederken güvenilir ve sertifika sahibi ödeme sistemlerimizden yararlanabiliyor, böylece dokunmatik POS PC bilgisayar çeşitlerimiz haricinde de tüm elektronik ve teknolojik cihaz ihtiyaçlarınızı en rahat şekilde karşılamanızı sağlıyoruz. Müşteri hizmetlerimiz aracılığıyla ulaşmanız halinde aklınızdaki soruları veya yaşadığınız olası sorunları anında çözüyor ve teknolojinin kaliteyle buluşarak uygun fiyat avantajlarıyla taçlandırıldığı noktadan sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.